Jak ukradłam 300 kilo cebuli…

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Było tak… że postanowiłam zrobić dla Was plenerowe jesienne zdjęcia bransoletek. W charakterze modelek miały wystąpić dynie. Bez makijażu i bez cenzury…

Okolica w której mieszkam i pracuję, jesienią staje się istnym zagłębiem dyniowym, więc z wyborem pleneru nie było kompletnie najmniejszego kłopotu.

Zaparkowałam moje auto w polu, wyciągnęłam sprzęt i oddałam się fotograficznym wygibasom. W oddali szalał traktor z wesołą załogą wykonując bliżej nie znane mi czynności rolnicze. Nagle… zostałam dostrzeżona! Z traktora rozległo się gromkie „eeeeeeeej!!!” Głowy nie dam, ale chyba nawet do Pana pomachałam. Dokończyłam spokojnie zdjęcia, zebrałam się do samochodu, gdy nagle Pan Rolnik wyrósł koło mnie jak spod ziemi.

- Dzień dobry Panu – powiedziałam grzecznie, ciągle jeszcze trzymając aparat w rękach – ja właśnie robię zdjęcia.

Pan wydał z siebie szereg gniewnie charczących dźwięków, z których zrozumiałam tylko:

- … bo tu tak stają!!!

Zaczęłam się cofać. Pan postępował w moim kierunku coraz mocniej wymachując rękami i wrzeszcząc:

- … i myślą że nie dopadnę!!!

Kątem oka oceniałam odległość do auta, ale postanowiłam jednak przemówić:

- Czemu Pan na mnie krzyczy?

- A bo mnie wczoraj ukradli trzysta kilo cebuli!!!

- Ale to nie ja ją Panu ukradłam…

- Wszystko jedno!!! – wywrzeszczał Pan Rolnik

Dalej wiadomo co było – zwiałam w pośpiechu modląc się żeby nie zaczął we mnie ciskać cebulami albo co gorsza dyniami. Na szczęście zdjęcia się udały a ja się prawie udusiłam ze śmiechu.

Opowieść tę dedykuję tym wszystkim, którzy zebrali ostatnio cięgi za cudze „ukradzione cebule”. Niech się sami od nich popłaczą :-) My płaczmy ze śmiechu!

dynia-01

Bransoletka do złudzenia przypomina kwiaty dyni. Gdybym zapomniała jej zabrać z pola, to nikt by się nie zorientował, że taki skarb tam leży. Nosi się ją bardzo wygodnie, a kwiaty i liście układają się zgodnie z filozofią HERSTORY – jak im się podoba!

Love ya’

Joanna

kwiat dyni-002kwiat dyni-003kwiat dyni-001kwiat dyni

dynia-02

Komentarz wpisz tutaj: