Magenta my love

To jest dla mnie królowa wszystkich kolorów. Nie czarny, nie szary, nie złoty czy srebrny, ale właśnie magenta! Cyklamen, amarant, mocny róż – jak zwał tak zwał, ale chodzi właśnie o ten kolor. Po pierwsze: każda kobieta wygląda w nim dobrze! Po drugie: ten kolor powoduje pozytywne wibracje i wywołuje uśmiech. Po trzecie: znakomicie komponuje się praktycznie z każdym dowolnym kolorem tworząc albo energetyczne, albo etniczne, albo eleganckie zestawienie (spróbujcie z pomarańczem albo ciemną zielenią!). Po czwarte: różowy to dziewczyński kolor, ale w pewnym wieku świnkowy różowy nie do końca przystoi, za to magenta będzie zawsze dobra! Jeśli ktoś ma ochotę dopisać po piąte, szóste i kolejne to bardzo proszę – możemy wspólnie napisać rozległy traktat naukowy na ten temat. Magenta jest tego warta! :-)

W galerii zdjęć prezentują się trzy różne bransoletki. Drobnym minusem tego koloru jest duża trudność oddania jego rzeczywistej barwy na zdjęciu. W naturze prezentuje się spektakularnie!

Wisienką na torcie niech będą archiwalne zdjęcia bransoletek sprzed kilku lat… Chyba nawet pamiętam która jest u kogo :-)

Love ya’

Joanna

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Komentarz wpisz tutaj: