Marta Dąbrowska w bransolecie „Chain Reaction IV”

Marta Dąbrowska8

Warsaw Fashion Weekend to warszawska impreza w SOHO Factory, podczas której amatorzy mody i dobrego designu mogą nie tylko nacieszyć oczy, ale też powiększyć stan posiadania ładnych rzeczy. Tym razem nie wystawiałam swoich prac, więc swobodnie mogłam pobrykać między stoiskami, przymierzać do woli i plotkować ze znajomymi projektantami :-)

Bardzo było mi żal, że nie miałam swojego aparatu, aby pstrykać fotki, bo poza gwiazdami, które odwiedziły tę imprezę (m.in. Marta Dąbrowska, Anna Popek, Klaudia Halejcio, Antoni Królikowski i Ilona Felicjańska) zjawiło się kilka interesujących wystylizowanych postaci w niezwykłych fryzurach (wielki tapirowany lok) lub ich braku (w sensie łyso…) oraz w ciuchach niezwykłego kroju i koloru, których delikatnie mówiąc nikt inny poza delikwentami by nie włożył :-) Nie mniej uwielbiam takie osoby i bardzo im jestem wdzięczna za odwagę i radość w prezentowaniu przesady i awangardy. Bardzo love! :-)

Na tę imprezę Marta Dąbrowska, aktorka serialu „Przepis na życie” przyszła w skórzanej kurtce, pięknej turkusowej spódnicy od Riny Cossack i mojej bransolecie „Chain Reaction IV”.

Marta Dąbrowska

Marta Dąbrowska

Na tym zdjęciu Marta Dąbrowska razem z Justyną Żmijewską – projektantką marki Rina Cossack:

Marta Dąbrowska

A tutaj bransoleta „Chain Reaction IV” do obejrzenia z bliska i ze wszystkich stron, gdy na nią klikniesz :-)

Bransoleta "Chain Reaction IV"Bransoleta "Chain Reaction IV"Bransoleta "Chain Reaction IV"

 

Komentarz wpisz tutaj: