Na miękko…

02

Zupełnie nie mogę pojąć, czemu wcześniej nie wpadłam na pomysł uszczęśliwienia świata takimi pięknymi czapkami. Jak wszystko, co tworzą moje ręce – te mięciutkie i kolorowe czapuchy powodują paroksyzmy radości i niekontrolowany przypływ dobrej energii. Zarówno u mnie kiedy je robię, jak u osób które je noszą, a nawet u tych, którzy tylko przymierzają.

czapka BELL-002czapka HEART black-001

Pasują każdemu. Babce, facetowi, dziecku. Moja nastoletnia córka podkrada mi każdego dnia jedną i zadaje szyku wśród żądnej oryginalności młodzieży. Gdy założysz swoją – bądź pewna, że widać Cię będzie z kosmosu. Z tego powodu patrząc na niektóre ozdoby czapek HERSTORY, istnieje duże prawdopodobieństwo bycia porwanym przez kosmitów. Spokojnie wezmą Cię za swojaka…

czapka NAVELRING-003czapka CHAIN pink-004

Czapki HERSTORY nie mogą być zwykłe. I są dla niezwykłych! Dla Bohaterek Własnej Szafy, Przodowniczek Pracy i Lenistwa, Bojowniczek o Wolność Ubioru, Orędowniczek Kolowej Odzieży, Prekursorek Mody Barwnej, Krzewicielek Oryginalności. A jeśli nie łapiesz się pod żadną z tych kategorii, to i tak kup sobie czapkę HERSTORY, bo będziesz w niej po prostu fajnie wyglądać!

czapka TAIL-003czapka RHINO-002

czapka NAVELRING-004czapka HEART blue-002

czapka CHAIN blue-003czapka TAIL-002

czapka RHINO-001czapka NAVELRING-002

czapka HEART blue-001czapka CHAIN blue-001

czapka NAVELRINGczapka BELL

One thought on “Na miękko…”

  1. Dorota pisze:

    Czpki są prześliczne. Mam pytanie: Jakiej włóczki Paniu używa, żeby zrobić tak efektowny melanż.

Komentarz wpisz tutaj: