Pada dzisiaj śliczny deszcz

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Mokro

Tak dzisiaj wygląda świat. I jeśli ktoś myśli, że będę narzekać z tego powodu, to się myli. Uwielbiam pracować w czasie deszczu! Kreatywność sięga mi wtedy górnych rejestrów, pomysły gromadzą się w pęczki i na szczęście nikt dupy nie zawraca, że trzeba gdzieś wyjść.

Krople z góry na dółNajlepiej zatem zrobić sobie gniazdo i przystąpić do działalności. Gdyby ktoś nie wiedział jak się robi gniazdo, to tłumaczę: należy ustalić miejsce przebywania i wokół tego miejsca rozłożyć w zasięgu ręki (nie dalej!) rzeczy, które mogą się przydać. Należy zawczasu przewidzieć głód, pragnienie, zimno, nałogi, potrzebne narzędzia, prefabrykaty, telefon i inne pierdoły, a potem w całości – zapominając o bożym świecie – oddać się wymarzonemu działaniu…

Bransoleta "Chmurna Wiosna"

takie rzeczy powstają kiedy pada z nieba

Nie sądzę, żeby była to dobra strategia do pracy zespołowej :-), ale kto by tam pracował w zespole, kiedy pada taki śliczny deszcz!

Wyjście z mojego gniazda przewiduję w godzinach popołudniowych, gdy będzie trzeba odebrać kurczątko ze szkoły. A potem pewnie weźmiemy dwa wielkie parasole oraz aparat fotograficzny i pójdziemy razem na koniec świata. Wrócimy z relacją jak było!

Biżuteria dostępna w sklepie on-line

Bransoleta w odcieniach wodyWisior "Okno do innego wymiaru"Bransoleta "Mint I"Bransoleta "Mint II"Bransoleta "Mint Fresh"Bransoleta "Mint Fresh II"

Komentarz wpisz tutaj: